77106812(21)98+ 7755220 912 98+
ثبت نام

طراحی پوستر

طراحی پوستر تبلیغاتی

طراحی پوستر در بالاترین سطح کیفیت بخشی از توانمندیهای رنگ پنجم میباشد

پوستر نوعی اعلان خبری یا صفحه کاغذی در ابعاد تقریباً بزرگ با موضوعات مختلف هستند که بر روی آنها نوشته‌ ، طرح‌ ، نقاشی‌ و نظیر آن چاپ شده است. پوسترها معمولا برای نمایش بصورت عمودی به منظور نصب شدن بر روی دیوارها تعبیه شده‌اند. طراحی پوستر با ایده پردازی طراح آغاز می شود که معمولی از نقاشی ، طراحی گرافیکی و نوشته تشکیل شده‌اند اما ممکن است یک پوستر دارای طراحی گرافیکی محض یا نوشته تنها باشد. پوسترها ممکن است برای جلب توجه و یا اطلاع رسانی بر روی دیوارها چسبانده شوند.

طراحی پوستر تبلیغاتی

اهداف پوسترها چند منظوره است، یک پوستر ممکن است برای تبلیغات باشد و یا برای تکثیر یک اثر هنری با هدف اقتصادی و فرهنگی و فروش ارزان قیمت از آن استفاده شود. از پوسترها برای امور آموزشی استفاده زیادی می‌شود .

گروه هنری رنگ پنجم با داشتن تجربه ی طراحی چندین پوستر در سطح ملی و چند ده پوستر در موضوعات مختلف، شما را برای داشتن پوستری متناسب با کسب و کار و مخاطبانتان یاری میدهد.


استفاده از مطالب سايت رنگ پنجم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت گروه هنری رنگ پنجم (رنگ پنجم) می‌باشد. | Copyright 2008-2017 5thcolour.com
بستن