77106812(21)98+ 7755220 912 98+
ثبت نام

غرفه نمایشگاهی

غرفه های نمایشگاهی نقش بسیار مهمی در جذب بازار هدف دارند چرا که نمایش کالا در حضور هم‌فکران ، مخاطبان و مشتریان تجاری بسیار تاثیرگذار میباشد. هر چه طراحی غرفه متناسب‌ تر با نوع و هدف عرضه‌ کننده باشد نوع فعالیت شرکت بهتر به نمایش درآمده و به جذب مشتریان کمک شایانی میکند.

غرفه سازی نمایشگاه و دکوراسیون

یکی از مهمترین مسائل در طراحی غرفه نمایشگاهی توجه به عوامل نور، رنگ، فرم، صدا و بو می‌باشد؛ به عنوان مثال فرم یک غرفه باید با کالای ارائه شده ارتباط داشته باشد و یا رنگ‌های مورد استفاده در غرفه با هم هماهنگ باشند، بنابراین همه این عوامل نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب دارند.

به طور کلی حضور در نمایشگاه‌های مختلف امروزه یکی از روش‌های توسعه تجارت می‌باشد. طراحان ما با آشنایی کامل با متریال ها جدید ساخت غرفه سازی نمایشگاهی ، طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی و ترکیب و تقابل فضاها، بافت ، رنگ و سایر عوامل و با توجه به مسائل ایمنی نظام مهندسی ساخنمان و بسیاری از جنبه های دیگر شما را در تحقق خواسته هایتان یاری می کننند. ما به خوبی به اجرای ایده ها و نظرات شما آگاه هستیم .

ما با بیش از سالها تجربه در زمینه غرفه سازی نمایشگاه و دکوراسیون داخلی و تجاری این مکان را برای شما فراهم می سازد که پروژه های غرفه سازی و دکوراسیون داخلی و... خود را از ابتدا تا پایان با بهترین مدیریت به پایان می رساند.

نمونه کارهای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی کلیک نمایید


استفاده از مطالب سايت رنگ پنجم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت گروه هنری رنگ پنجم (رنگ پنجم) می‌باشد. | Copyright 2008-2017 5thcolour.com
بستن