77106812(21)98+ 7755220 912 98+
ثبت نام

مشاوره تبلیغات و بازاریابی

مشاوره تبلیغات ، طراحی کمپین تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتیمدون کردن و سیاست گذاری در عرصه تبلیغات بر مبنای روحیات جامعه مخاطب تبلیغات، و دستیابی به تاثیر گذاری مطلوب با توجه به اصول هنری ، علمی و جامعه شناسی و مشاوره در مورد تدوین بودجه به منظور استفاده از رسانه های مختلف صنعت تبلیغات و ارائه راهکارهای نوین تبلیغاتی برای مشتریان مجموعه های مختلف توسط مدیران اجرایی شرکت رنگ پنجم از سیاست های این دپارتمان می باشد .

این سئوال ذهن بسیاری از مدیران را درگیر می کند که ضرورت مشاوره تبلیغاتی چیست ؟ تبلیغات و بازاریابی یک فرآیند علمی است که از تحقیقات ، تجزیه و تحلیل آغاز می شود و پس از طی مراحلی به ارائه راهکار نهایی منجر می شود. از ویژگیهای یک مشاوره تبلیغات موفق ، با توجه به داده های آماری این است که ذهن سازمان ها را شفاف کنند . 

نابراین در گام اول ارتباط با مشتری، مشاوران مجرب و با تجربه، تمام تلاش خود را صرف کشف نیازهای تبلیغاتی مشتری و پیدا کردن مناسب ترین راه حل عملیاتی متناسب با حوزه فعالیتی او می‌نمایند تا از این طریق هم ارائه خدمات به بهترین و مؤثرترین نحو ممکن انجام شود و هم هدف نهایی که همانا رضایتمندی مشتری است محقق گردد. برای دستیابی به این مهم، از ابزار قدرتمند تحقیقات بازار استفاده می‌شود. تحقیقات بازار، شرکت را از وضعیت رقبا، روندهای آتی بازار و رفتار مصرف‌کننده آگاه نموده و تصمیم‌گیری درست و اثربخش را مقدور می‌سازد.

واحد تحقیقات بازار کانون با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده، توانایی انجام تحقیقات کمی و کیفی به صورت گسترده در سراسر کشور را دارا بوده و نتایج حاصل را در قالب گزارش‌های تفضیلی و تحلیلی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد .

حضور یک مشاور تبلیغات که به صورت متمرکز روی این موضوعات تسلط داره می تونه شما رو در اتخاذ بهترین تصمیم یاری کنه ، از این رو خدمات تیم مشاوران رنگ پنجم در دپارتمان مشاوره تبلیغات و بازاریابی :

  • مشاوره در خصوص تبلیغات پیشین و فعلی
  • ارائه راهکارهای تبلیغاتی خلاق
  • مشاوره انتخاب استراتژی های تبلیغاتی
  • ارائه برنامه ریزی و جدول کمپین تبلیغاتی
  • بررسی وضعیت تبلیغاتی شرکت و مقایسه آن با رقبای اصلی در بازار هدف
  • بررسی، تعیین و تخمین بودجه و هزینه های مربوطه تبلیغاتی

استفاده از مطالب سايت رنگ پنجم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت گروه هنری رنگ پنجم (رنگ پنجم) می‌باشد. | Copyright 2008-2017 5thcolour.com
بستن