77106812(21)98+ 7755220 912 98+
ثبت نام

درباره رنگ پنجم

محیط تجارت همواره با سرعت در حال تغییرات است ، این تغییرات در دنیای امروزی بوسیله شیوه های نوین بازاریابی و تبلیغات دو چندان گردیده و در نهایت رو به سوی تعالی و پیشرفت گذاشته است. ارتباطات بازاریابی و از جمله آن تبلیغات ، پیشانی و چهره ای است که سازمان به بسیاری از مخاطبان خود عرضه می دارد و سازمان ها و موسسات اعم از دولتی ، خصوصی ، تجاری و غیر تجاری به خوبی دریافته اند که توانایی برقراری ارتباطات اثر بخش و کار آمد با جامعه هدف ، نقش انکار ناپذیر و حیاتی در جهت نیل به اهداف هر سازمان که همانا پیشرفت و موفقیت است را داراست . 

درباره گروه هنری رنگ پنجم

گروه هنری رنگ پنجم با همراه داشتن هنرمندان ، مهندسان و کارشناسان در حوزه های گرافیک ، طراحی صنعتی ، معماری ، تکنولوژی فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، چاپ ، تولیدات تلویزیونی و انیمیشن ، با هدف ثبت اثر ماندگار تاثیرگذاری خوب و میزان بالای موفقیت در هر پروژه با استفاده از اصول علمی و فناوری روز و تکیه به گنجینه فرهنگی هنری تاسیس شده است . 

در هر نقطه ی دنیا یک رسانه بین الملی است و اگر تا چندی پیش در داخل محدوده های جغرافیایی با نام کشور فعال یودند ، اکنون حوزه ی نشر آنها تمامی جهان است و بین المللی شدن وسایل ارتباط جمعی و تبلیغات که به نوعی نام جهانی شدن به خود گرفته وظایف مجموعه های فعال در این حوزه را دگرگون کرده است . در واقع وسایل ارتباط جمعی و تبلیغات پیشقراولان جهانی شدن بشمار می روند و در این حوزه وظایف جدیدی به عهده دارند . 

شناخت این وظایف در صدر فعالیت های گروه هنری رنگ پنجم پیرامون حوزه ی جامعه شناسی رسانه ها قرار دارد و با این نوع نگرش و سیاست درون سازمانی این شرکت از معدود مجموعه هایی می باشد که دارای بینش و دید نوین و توانایی بالا برای تولید این دست از محصولات و خدمات  در داخل و خارج از کشور بشمار می آید . 


استفاده از مطالب سايت رنگ پنجم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت گروه هنری رنگ پنجم (رنگ پنجم) می‌باشد. | Copyright 2008-2017 5thcolour.com
بستن