77106812(21)98+ 7755220 912 98+
ثبت نام

طراحی و مدل سازی سه بعدی 3D

مدل سازی سه بعدی برای درک بهتر یک طرح ساخته میشوند که یکی از بخش های مهم هر پروژه سه بعدی میباشد، برای تجسم بهتر مدل سازی سه بعدی نیاز به متریال هایی با بالاترین کیفیت ساخت داریم، سپس با قرار دادن مدل ساخته شده در محیط و نور مناسب و با توجه به عوامل مورد نظر و رعایت تناسب در اندازه مدل و محیط اطراف به مدل خود روح و زندگی در حد و حتی فراتر از واقعیت می دهیم.

طراحی و مدل سازی سه بعدی

طراحی مدل سازی سه بعدی میتواند از قطعات صنعتی، ماشین آلات و محصولات صنعتی یک کارخانه ، معماری و … باشد . شرکت های صنعتی و تولیدی به خوبی میدانند با توجه به تصاویر مدل سازی سه بعدی تولیدات و پروژه های در دست انجام خود میتوانند، قدرت بازاریابی بالاتری را برای تبلیغات، کم کردن ریسک های اجرایی و پایین آوردن هزینه های اجرایی با تولید و طراحی سه بعدی پیش تولید یک محصول را در اختیار داشته باشند، در نتیجه میتوانند با طراحی و مدل سازی سه بعدی و پیش ساخت محصولات خود سرعت بالاتری را در تولید نهایی و عرضه به بازار و تبلیغات داشته باشند.

گروه هنری رنگ پنجم با در اختیار داشتن تیم حرفه ای در حوزه طراحی گرافیک کامپیوتری و مدل سازی سه بعدی آماده ارائه هر گونه خدمات در این زمینه را دارد.

نمونه کارهای طراحی مدل سازی سه بعدی 3D

جهت مشاهده نمونه کارهای طراحی و مدل سازی سه بعدی کلیک نمایید


استفاده از مطالب سايت رنگ پنجم فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت گروه هنری رنگ پنجم (رنگ پنجم) می‌باشد. | Copyright 2008-2017 5thcolour.com
بستن